Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Doprava a platba
Doprava a platba

Platby

Platby za nákup v našem obchůdku přijímáme výhradně bezhotovostně na náš účet ve Fio bance - v českých korunách i eurech.


Nejsme klasický eshop, kde se posílání věnují vybraní zaměstnanci, ale naprostou většinu našeho času nám zabírá péče o naše zvířátka ?  ?  ?   ?   ?   ? - proto na poštu do jiné obce zvládneme dojet 1x v týdnu. Děkujeme za pochopení.

Prakticky veškeré obalové materály recyklujeme, to znamená, že jsme v nich buď sami něco obdrželi, nebo jsme si v krabicích například odnesli nákup z obchodu a podobně. Na 100% se to týká všech použitých plastů - sáčků, tašek a bublinkových folií, do kterých balíme křehké věci. Budeme moc rádi, když je nevyhodíte a opět znovu použijete. Děkujeme, že s námi šetříte planetu ?.

 


Ceny dopravy v České republice - odesíláme 1x týdně

Poštovné je vždy stanoveno dle váhy zásilky. Zásilky odesíláme následujícími způsoby:

   Česká pošta - BALÍK DO BALÍKOVNY - 80 Kč

Pro zásilky do 15 kg. Balík si vyzvednete běžně už druhý den po dni podání v široké síti výdejních míst nebo v Balíkovna-BOXu. Zde můžete kdykoli zjistit, kde se váš balík právě nachází.

   Zásilkovna - na výdejní místo - 90 Kč

Doručení prostřednictvím Zásilkovny na vybrané výdejní místo. Balík je nachystán k vyzvednutí obvykle do druhého dne od odeslání. Jakmile bude zásilka připravená na vybrané pobočce k odběru, bude vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva. Hmotnostní limit pro doručení Zásilkovnou na výdejní místo je 5 kg. Rozměrnější objednávky proto není možné takto doručit. Trasu zásilky je samozřejmě možné sledovat.

   Zásilkovna - na adresu - 119 Kč

Doručení prostřednictvím Zásilkovny na zvolenou adresu. Balík je doručen obvykle do druhého dne od odeslání. Bude vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva o zásilce. Hmotnostní limit pro doručení Zásilkovnou na výdejní místo je 5 kg. Rozměrnější objednávky proto není možné takto doručit. Trasu zásilky je samozřejmě možné sledovat.

 


Ceny dopravy na SLOVENSKO  - odesíláme 1x týdně

Zásilky odesíláme prostřednictvím služby Zásielkovňa.sk

   Zásielkovňa na adresu nakupujícího - 165 Kč

Zásielkovňa je slovenskou „verzí“ české Zásilkovny. Balík je nachystán k vyzvednutí obvykle do 2-3 pracovních dní po objednání. Jakmile bude zásilka připravena k odběru na pobočce, bude vám zaslán e-mail či SMS zpráva. Umístění zásilky je samozřejmě také možné kdykoli sledovat. Hmotnostní limit pro doručení Zásilkovnou na výdejní místo je 10 kg. Rozměrnější objednávky proto není možné takto doručit. Trasu zásilky je samozřejmě možné sledovat.

   Zásielkovňa na výdejní místo dle výběru - 109 Kč

Zásielkovňa je slovenskou „verzí“ české Zásilkovny. Balík je nachystán k vyzvednutí obvykle do 2-3 pracovních dní po objednání. Jakmile bude zásilka připravena k odběru na pobočce, bude vám zaslán e-mail či SMS zpráva. Umístění zásilky je samozřejmě také možné kdykoli sledovat. Hmotnostní limit pro doručení Zásilkovnou na výdejní místo je 5 kg. Rozměrnější objednávky proto není možné takto doručit. Trasu zásilky je samozřejmě možné sledovat.

 

Kontakty

  

azyl@stastnyzverinec.cz

+420 608 540 011

Homyle 42
503 15 Boharyně

 

 

Organizace
Šťastný Zvěřinec, z.s.
 
IČO: 07495749
       
Transparentní účet:
2201512482/2010
 
Spisová značka:
L 12729/KSHK
Krajský soud v Hradci Králové
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz