Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

Obyvatelé azylu / Ježci

BODLUŠKA

Bodluška je starší holčička ježka bělobřichého. Byla nám předána na benzince jen tak do ruky. Majitelka tvrdila, že je to kluk, má ho od miminka, ale už na něj nemá čas. Podezření jsme pojali, když ježeček ani po dvou týdnech nezačal komunikovat. Byl stále schovaný, dokud byl někdo v místnosti, nevylezl se za celou noc ani najíst. Sebemenší zdroj světla mu vadil a na afrického ježka byl velmi otužilý, z topné podložky se stěhoval do chladu. Skoro jako by strávil celý život někde ve sklepě... Zanedlouho jsme zjistili, že Bodluška je holka. Viditelné cecíky navíc odhalily, že musela rodit. A najednou všechno začalo dávat smysl. Bodluška pochází s největší pravděpodobností z množírny, ve třech letech přestala rodit, proto se stala nepotřebnou. Stále je plachá, poznamenaná předchozím životem. Zda dokáže na stará kolena najít důvěru k lidem, ukáže jen čas.

 

 


 

MAIKY

Maiky je cca roční ježčí slečna, která se ocitla v nouzi spolu se svými lidmi, kteří ji měli moc rádi, ale již s ní nemohli dál zůstat. V dočasném útočišti na ni zase měl spadeno pejsek, a tak se po týdnu opět stěhovala. Do Zvěřince a naposledy.
Nezačala úplně přátelsky, funění a pichlavá skákající koule je stále na denním pořádku. Ale nemůžeme se jí divit, má za sebou bouřlivé období plné změn a musí si zvyknout na spoustu nových pachů. Na rozdíl od Bodlušky je to však ježura zvědavá a komunikativní, věřím, že nás časem vezme na milost.

 

Kontakty

  

azyl@stastnyzverinec.cz

+420 608 540 011

Homyle 42
Boharyně, 503 15

 

 

Organizace
Šťastný Zvěřinec, z.s.
 
IČO: 07495749
       
Transparentní účet:
2201512482/2010
 
Spisová značka:
L 12729/KSHK
Krajský soud v Hradci Králové
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz