Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

Králící

SLÁVKA

Slávečku jsme obdrželi v březnu 2018 jako miniaturního králíčka akorát do dlaně. Na pekáč prý měla málo masa. Zbytek zimy strávila s námi doma, kde jí společnost dělala Morčucha a staly se z nich nerozlučné kamarádky. Slávka je hodná králinda, ráda si přijde pro pohlazení. Nyní bydlí venku v dřevěném domečku s výběhem spolu s Vilémem a Morčuchami.

 

 


 

VILÉM

Život králíka chovaného pro maso je krušný. Celé dny sedí zavřený v malém temném kotci a čeká, kdy na něj přijde řada… Vilém to vyhrál na celé čáře, v květnu 2019 se přestěhoval do Zvěřince a stal se tak králíkem nejedlým. Vilda byl od prvního dne pohodový kluk s předpokladem velkého vzrůstu, na kterém usilovně pracuje. Se Slávkou si hned padli do oka, a tak jsme je po kastraci zkusili seznámit. Bez sebemenších problémů přijal za kamarádky i Morčuchy, a tak žijí všichni společně jako harmonická pětice.

 

 


 

ALFRÉD & VILEMÍNA

Alfréd s Vilemínou byli původně výhrou v tombole určenou ke konzumaci. Měli však štěstí, že je výherci nedokázali sníst, nějaký čas se o ně starali, poté jim však museli najít nový domov, kde jim nebude hrozit nebezpečí. A tak se v červnu 2019 stali členy Zvěřince. Je to nerozlučný pár, povahově jsou však naprosto rozdílní. Alfréd se svýma roztomilýma ušima je učiněný dobráček, nechá se hladit i chovat, ale bez své parťačky je jen hromádka neštěstí. Vilemína je naopak vcelku nerudná králinda, nechce se nechat pohladit, natož vzít, to potom kope, kouše a zlobí se na celý svět.

 

Kontakty

  

azyl@stastnyzverinec.cz

+420 608 540 011

Homyle 42
503 15 Boharyně

 

 

Organizace
Šťastný Zvěřinec, z.s.
 
IČO: 07495749
       
Transparentní účet:
2201512482/2010
 
Spisová značka:
L 12729/KSHK
Krajský soud v Hradci Králové
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz