Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

Obyvatelé azylu / Králící

SLÁVKA

Slávečku jsme obdrželi v březnu 2018 jako miniaturního králíčka akorát tak do dlaně. Na pekáč prý měla málo masa. Zbytek zimy strávila s námi doma, kde jí společnost dělala Morčucha a staly se z nich nerozlučné kamarádky. Slávka je hodná králinda, ráda si přijde pro pohlazení. Nyní bydlí venku v zatepleném domečku s výběhem spolu s Vilémem a Morčuchami.

 

 


 

VILÉM

Život králíka chovaného pro maso je krušný. Celé dny sedí zavřený v malém temném kotci a čeká, kdy na něj přijde řada… Vilém to vyhrál na celé čáře, v květnu 2019 se přestěhoval do Zvěřince a stal se tak králíkem nejedlým. Vilda byl od prvního dne pohodový kluk s předpokladem velkého vzrůstu, na kterém usilovně pracuje. Se Slávkou si hned padli do oka, a tak jsme je po kastraci zkusili seznámit. Bez sebemenších problémů přijal za kamarádky i Morčuchy, a tak žijí všichni společně jako harmonická pětice.

 

 


 

ALFRÉD & VILEMÍNA

Alfréd s Vilemínou byli původně výhrou v tombole určenou ke konzumaci. Měli však štěstí, dobří lidé je nedokázali sníst, nějaký čas se o ně starali, poté jim však museli najít nový domov, kde jim nebude hrozit nebezpečí. A tak se v červnu 2019 stali členy Zvěřince. Je to nerozlučný pár, povahově jsou však naprosto rozdílní. Alfréd se svýma roztomilýma ušima je učiněný dobráček, nechá se hladit, chovat, ale bez své parťačky je jen hromádka neštěstí. Vilemína je naopak vcelku nerudná králinda, nechce se nechat pohladit, natož vzít, to potom kope, kouše a zlobí se na celý svět.

 

Kontakty

  

azyl@stastnyzverinec.cz

+420 608 540 011

Homyle 42
Boharyně, 503 15

 

 

Organizace
Šťastný Zvěřinec, z.s.
 
IČO: 07495749
       
Transparentní účet:
2201512482/2010
 
Spisová značka:
L 12729/KSHK
Krajský soud v Hradci Králové
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz