Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

Slepičky

SLEPIČKY

Zachraňujeme slepičky z velkochovů i z chovů domácích, které jsou bohužel mnohdy stejně hrůzné. První trojici z podniku Kosičky jsme zachránili v létě 2016. Tyto holčičky u nás prožily necelé dva roky a já díky nim pochopila, že nic z toho, co si o slepičkách většina lidí myslí, není pravda a že si tím jen ospravedlňují své chování vůči nim. Slepičky nejsou hloupé stroje na výrobu vajec. Jsou velice inteligentní, učenlivé, společenské a každá má své charakteristické libůstky. Jsou to velice citlivé a vnímavé bytosti s bohatým emočním životem. Svým smyslem pro řád a harmonii mě naprosto uchvátily a je jasné, že jich vždy několik bude součástí Zvěřince.

Aktuálně u nás žijí tři hnědé slepičky zachráněné z halového chovu, dvě vysloužilé kropenky z chovu domácího, kterým hrozila násilná smrt, protože jedly vlastní vajíčka.

Na podzim 2020 přibyla ještě malá Věrušku s těžkým zánětem v oku, který se nám podařilo vyléčit. A kohoutek Orol, kterého chtěl majitel hodit prasatům, protože byl neduživý. Oba pochází z malochovů.

 

Kontakty

  

azyl@stastnyzverinec.cz

+420 608 540 011

Homyle 42
503 15 Boharyně

 

 

Organizace
Šťastný Zvěřinec, z.s.
 
IČO: 07495749
       
Transparentní účet:
2201512482/2010
 
Spisová značka:
L 12729/KSHK
Krajský soud v Hradci Králové
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz